Ви вирішили купити для себе житло, виникає питання – що краще: квартира або будинок?

Давайте розберемося в перевагах і недоліках того чи іншого виду житла та підберемо найкращий варіант.

Головною перевагою квартири в клубному будинку «Корона Ренесансу» є високий рівень комфорту і близькість інфраструктури. З покупкою квартири ви отримуєте доглянуту територію в 6 гектар, де є парк, дитячий майданчик, магазин, кондитерська, автомийка і спорткомплекс.

Зверніть увагу на те, що обслуговування всіх комунікацій усередині приватного будинку повністю лягає на ваші плечі, в той час, коли в КБ «Корона Ренесансу» всі питання можна вирішити через обслуговуючу компанію.

З точки зору безпеки – монолітний паркан, цілодобова охорона з регулярним обходом території, камери відеоспостереження; 2 КПП зі шлагбаумом роблять Ренесанс місцем для комфортного життя.

Приватний будинок вимагає багато часу і грошей. Вам доведеться підтримувати в порядку не тільки внутрішню частину житла, а й фасад, а також територію біля будинку. У зимовий час вам доведеться витрачати час на прибирання снігу. Влітку потрібно буде поливати сад або город, прибирати бур’яни і взагалі приділяти багато часу на догляд за будинком.

Керуватися, звичайно ж, потрібно власними відчуттями і бажаннями, але основні моменти перед вчиненням такого важливого вибору необхідно знати.

+38 050 359 53 63

Пресc-служба R1