О КОМПАНИИ

ПРО КОМПАНІЮ

Засновник групи «R1» – Олександр Присяжнюк.

Вже понад 20 років він займається проектуванням та будівництвом промислових та житлових об’єктів по всій Україні, серед яких і багатоповерховий комплекс в Одесі, і проект з газовідчистки сумісно з норвезьким концерном Alstom та Запорізьким Алюмінієвим Комбінатом, а також стадіон Олімпійський для Євро 2012 та багато інших комплексів.

«Сфера будівництва – найбільш відповідальна!» – зазначає Олександр Миколайович. Адже комплекси будуються на майбутні століття, і у разі неякісної роботи, все це дасть про себе знати.

При будівництві Ренесансу найважливішою частиною проекту було створення житлового та комфортного простору. В результаті нелегкої роботи, групі «R1» все ж таки вдалося створити 12 ергономічних та зручних квартир.

За словами нашого керівника, для комфортного життя потрібен простір та повітря. Саме цим ми і керувалися при створенні нашого першого комплексу «Ренесанс».

«Девелоперська група R1»

Це команда досвідчених фахівців різних професій і профілів, які прагнуть створити ідеальний простір для життя і відпочинку сучасної людини і при цьому не обмежувати його у бажанні відчувати безпеку і захищеність.

Використовуючи в практиці сучасні методики і способи зведення та обслуговування житлових об’єктів, команда «R1» реалізує проекти різної складності і спрямованості. Постійно удосконалюючи свої знання, вивчаючи новинки у сфері будівництва, обробки і ремонту і впроваджуючи інновації та нові прийоми у свою діяльність, вона формує особливий клас високоякісних послуг, здатних задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Більше 10 років ми працюємо над головним завданням компанії: дарувати людям радість від проживання у будинках, зведених з максимальною увагою до планувань, інтер’єру і екстер’єру, полегшити їм реалізацію планів і завдань. Наші клієнти живуть в житлових комплексах європейського рівня і сервісу. Це те, чого вони хочуть і те, що «Девелоперська група R1» може сьогодні запропонувати!

Наші принципи:

• Не зупинятися на досягнутому!

Розширюючи межі свідомості і можливості компанії, наша команда йде до заповітної мети – дарувати місту і жителям затишні куточки для життя і відпочинку, створити місця, де збуваються мрії і комфортно себе почувають всі жителі незалежно від віку, статі, виду занять і переваг у стилі життя .

• Слідувати традиціям!

Наша команда працює над збереженням традицій – пропонувати нерухомість, що задовольняє запитам сучасних покупців на всі 101%! Ми реалізуємо цікаві ідеї і створюємо практичне і багатофункціональне житло, здатне докорінно змінити уявлення людини про те, яким має бути будинок, у який завжди захочеться повертатися.

• Демонструвати якість наших об’єктів!

Якщо створюємо дизайн-проект, то він буде унікальним у своєму роді, не матиме аналогів і виділятиметься на тлі одноманітних сірих житлових коробок. Якщо використовуємо будівельні та оздоблювальні матеріали – то лише сертифіковані і якісні, екологічно безпечні і сучасні.

Прагнення створити комфортабельні умови для проживання привели нас до однієї спільної мети: зробити життя мешканців наших комплексів комфортним, якісним, безпечним і спокійним за допомогою розробки максимально зручних проектів нерухомості і вільних планувань у квартирах.

Що ми пропонуємо?

«Девелоперська група R1» готова запропонувати своїм клієнтам ергономічні та практичні планування житлових квартир і приміщень загального користування; створювати багатофункціональний простір для відпочинку дорослих і дітей на території житлових комплексів; забезпечувати доступні ціни за якість, стиль і індивідуальний підхід в оформленні житла.

Наша головна мета – створити місце для життя, в якому люди будуть перебувати в атмосфері комфорту, доброзичливості і довіри!

Наші нагороди

Наша команда

Керуючий директор

Федоров Олексій

менеджер офісу продажів

Ірина

менеджер офісу продажів

Ельміра

менеджер офісу продажів

Любов

менеджер офісу продажів

Анастасія