Сьогодні, 29 листопада, на фестивалі бізнес-ідей «StartUp Fest 2019» в Запоріжжі сконцентрувалися сотні креативних стартаперів, бізнесменів, громадських діячів зі всієї країни.

Майбутнє тут і зараз

Запорізький фестиваль стартапів – масштабний захід нового формату, яке покликане допомогти майбутнім підприємцям втілити власні ідеї в життя. Захід корисний для тих, хто змінює спеціалізацію і тільки пробує себе в бізнесі. Для них створено дискусійний майданчик, де вони можуть зрозуміти всю суть підприємницької діяльності.

«Наше місто розвивається, рухається вперед», – повідомляє Олексій Федоров, генеральнийдиректор девелоперської групи R1.

«Ми, українці, наділені потужними інтелектуальними здібностями, наші уми цінуються у всьому світі. І подібні заходи – гідне тому підтвердження. Сумарний обсяг вкладень в стартап-проекти в 2017 році в Україні оцінили в $ 350 млн. А в 2018 році європейський фонд профінансував 184 проект 110 стартап-компаній і інститутів дослідження на 22 млн євро. При цьому, що велика частина ринку стартапів – робота IT-фахівців у великих компаніях і представництвах західних IT-гігантів на аутсорс або навіть за наймом: близько 20% найбільших IT-компаній світу мають український офіс, представництво або відділення.

Число учасників, які представили свої стартапи сьогодні, вражає. У конкурсі зареєструвалися 60 учасників. Подібні бізнес-заходи об’єднують людей, які хочуть змін на краще, які шукають нові рішення, “творять” інновації. Такі ідеї рухають нашу країну до прогресу, до майбутнього тут і зараз », – резюмує девелопер.

Програма “StartUp Fest” у цьому році розділена на чотири потоки:

– бізнес-виставка (виставка реалізованих успішних стартап-проектів. Тут відвідувачі можуть ознайомитися з сучасними методами розвитку інтелекту і нанотехнологіями)

– виступ спікерів

– воркшопи

– і сам конкурс стартапів.

Призовий фонд конкурсу стартапів в 2019 році склав 220 тисяч гривень: половина передбачена на соціальні проекти, ще половина – на бізнесові. Свої гранти вручали і зарубіжні партнери. Наприклад, польські інвестори для призу глядацьких симпатій виділили 1000 євро.

Нагадаємо, раніше в рамках фестивалю були відзначені такі стартапи:

– ідея сонячного біо-вегетарія – теплиці замкнутого типу. Так, фіто-лампове обладнання дозволить вирощувати рослини для різних установ і додавати свіжу зелень в раціон протягом всього року;

– проект «Sun Box – реальна віртуальність». Хлопці створили спеціальну програму, яка допомагає студентам і працівникам проходити навчання на обладнанні у віртуальній реальності;

– команда громадської організації «Дивосвіт» з проектом – створення території доступного відпочинку для людей з інвалідністю.