Упевнені, що більшість людей читали серію книг або дивилися фільми про Гаррі Поттера. 1 січня 2022 року виповнюється 20 років із моменту виходу першого фільму про “хлопчика, що вижив”.

Стрімінговий сервіс HBO MAX анонсував спеціальний епізод до 20-річчя Гаррі Поттера.

Є затяті шанувальники класичної епопеї про чарівників, які стежили за книгами та фільмами про чарівників з першої до сьомої частини. Але справжні фанати “Гаррі Поттера” знають, що вийшла книга продовження, в якій у головних героїв є сім’ї та діти.

Девелоперська компанія “R1 Group” вирішила не відставати від трендів і припустити яку квартиру в ЖК Legenda обрали б герої поттеріани.

 

Ми думаємо, що Гаррі Поттер та Джіні Візлі обрали б дворівневу квартиру 160,6 м² із трьома спальнями. У Гаррі та Джіні троє дітей і дворівнева квартира їм чудово підійшла б по площі. Цій сім’ї було б затишно в такій квартирі приймати гостей та насолоджуватися затишними вечорами.

Драко Мелфой із дружиною Асторією та їхнім сином обрали б дворівневу квартиру 122,1 м² із двома спальнями. Адже Мелфой із заможної родини і звик до розкішного житла та великих площ. А його батьки 100% віддали б перевагу жити в Клубному домі “Корона Ренесансу”.

Сім’я Рона Візлі та Герміони Грейнджер вибрала б квартиру 94,6 м² з трьома спальнями. У них двоє дітей та їх би влаштував варіант такої площі та кількості кімнат.

Кожній сім’ї чарівників припав би дуже ЖК «Legenda», адже їхнім дітям буде дуже комфортно проводити час у безпечному подвір’ї з сучасним дитячим майданчиком, а види на Дніпро та Хортицю точно закохали б їх у Запоріжжі.

Прес-служба R1