Напередодні дня святого Миколая девелоперська компанія R1 Group взяла участь у благодійному проекті «Марафон добра» спільно з муніципальним телеканалом Z.

Генеральний директор Олексій Федоров відвідали Запорізьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат «Світанок», в якій навчаються діти з вадами мовлення.

В рамках проекту ми вирішили подарувати не індивідуальні подарунки для кожної дитини, а придбали один загальний подарунок для танцювального колективу «Барбарики», який був створений в 2007 році і є гордістю школи інтернату.

Дітям не вистачало ноутбука щоб створювати нові танцювальні номери. Тепер діти зможуть проводити комфортно репетиції, ставити оригінальні танцювальні постановки і досягати нових яскравих перемог в фестивалях і конкурсах.

У відповідь подарунком від колективу «Барбарики» стала святкова вистава. І саме там, серед дітей в костюмах, дитячих пісень і галасу навколо подарунків, дух свята відчувався як ніколи сильно.

Емоції дітей, які отримали те, чого хотіли всім серцем неможливо описати ніякими словами. Захват, посмішки, справжнє щастя – це те, що ніколи не поміститься на сторінки і не опишеться стандартними звичними словами.

Для нас, дуже важливо бути частиною подібних ініціатив. Виконана дитяча мрія – це колосальний заряд сил і стає зрозуміло, що мета проекту по-справжньому досягнута!

+38 050 359 53 63

Преc-служба R1