«Це особливий проект для нас. Він втілив наші цінності. Велика честь в черговий раз отримати визнання експертів національного масштабу. Це унікальна подія для нашого міста », – генеральний директор Олексій Федоров.

Клубний будинок Корона Ренессанса  удостоєний премії Українського будівельного Олімпу в номінації «Кращий клубний будинок – 2019».

Експертне бюро Українського будівельного Олімпу перевірили клубний будинок на:

  • дотримання термінів будівництва
  • репутацію компанії
  • виконання зобов’язань перед клієнтами
  • оцінило якість сервісу, інновації, технічні та технологічні нововведення та ін.

Ретельно Вивчивши «Корону Ренесансу», серед величезної кількості конкуруючих проектів, її визнали найкращим клубним будинком з європейським рівнем життя.

«Коли ми вперше були удостоєні премії Українського будівельного Олімпу, ми поставили собі за мету – робити ще краще, могутніше, шукати нові підходи, інноваційні рішення», – доповідає керівник девелоперської групи R1 Олексій Федоров і додає:

«Для нас це не просто премія, а ознака того, що ми все робимо правильно. Ми горимо тим, що робимо. Нам довіряють, а ми виконуємо все, як і обіцяли. Ми дотримуємося чітких графіків здачі житла, не відхиляючись ні на день. Для нашої команди – це не просто робота, а частина життя. Ми будуємо «територію щастя». «Корона Ренесансу» – це вишуканість, безпека і преміальність.

Це особливий проект для нас. Він втілив наші цінності. Тут все створено для того, щоб вам хотілося повертатися додому, діти відчували себе розкуто і дихали чистим повітрям. Та й жоден будинок в Запоріжжі не може похвалитися терасами на даху.

Наші проекти отримують визнання експертів будівельної індустрії. Вибирайте нас. Інвестуйте в житло, в яке вже вкладено в сотні разів більше коштів і зусиль. Ми намагаємося для вас і прагнемо стати провідною компанією в Україні », – резюмував генеральний директор.