Ренесанс

Житловий комплекс

Про комплекс

Елітний житловий комплекс «Ренесанс» із 16 будинків зведений на Великому Лугу – у місці, здатному зачарувати будь-якого покупця, що віддає перевагу жити у далині від міської суєти, але зі збереженням всіх благ цивілізації і транспортної доступності.

Малоповерхові будинки дарують відчуття свободи і простору, яких не вистачає в містах, вкритих безформними і непривабливими висотками. Розвинена інфраструктура, наявність парку і кількох зон відпочинку забезпечують комфортний відпочинок і створюють максимум можливостей для занять спортом або дитячих розваг.

Озирніться навколо! Тут все створено для того, щоб вам хотілося повертатися додому; діти відчували себе максимально розкуто, а ваші рідні насолоджувалися чистим повітрям і свободою. Елітне житло зведене з урахуванням вимог сучасних українців, що піклуються про комфорт, відносну відокремленість та екологічну чистоту району проживання.

Інфраструктура

На території комплексу функціонують 2 дитячі майданчики, є свій парк. Басейн розміром 25 * 12м. урізноманітнює дозвілля жителів. Працює продуктовий магазин і ресторан Monica Belucci. Для забезпечення життєдіяльності комплексу функціонує сервісна компанія. Є своя автомийка і крита автостоянка.

Безпека

Монолітний паркан забезпечить самітність і закритість. Обхід території здійснюється регулярно. Є камери спостереження і 2 КПП.

Сайт – www.rene.com.ua

Нагороди

nagrada_2
nagrada_1