Думати, пробувати, шукати нові рішення, помилятися, починати спочатку, створити для людей. 

R1 Group – з чого все починалося

13 років тому група людей (засновників R1 -ред) задумалася над тим, що у Запоріжжі людям ніде комфортно жити. Тоді народився формат «квартира на природі». Ці люди стали досліджувати нерухомий ринок Англії, Америки. І вирішили відтворити подібне у Запоріжжі.

Вони не скупилися і робили все правильно. Спочатку такий формат ніхто не зрозумів, їх критикували. Вважали варягами. Але була частина людей, які повірили в новий формат. 10 років знадобилося на те, щоб їхній проєкт – житловий комплекс Ренесанс перетворився на квітучий сад.

ЖК «Ренесанс»
 • Ренесанс – житловий комплекс бізнес-класу
 • На сайт
 • м. Запоріжжя. вул.Розваги, 27, загальна площа – 56 000 м2
 • Архітектор – Микола Чепелев, технічна частина проєкту – Петро Турковський
 • У 2016 році визнаний кращим житловим комплексом України за версією премії «Український Будівельний Олімп»

Трохи пізніше наша девелоперська група побудувала клубний будинок – Корону Ренесансу. Теж інноваційного формату. У ньому мало квартир, але багато повітря, тихо, гарна архітектура, а люди відчувають смак життя і турботу про себе.

Клубний будинок «Корона Ренесансу»
 • Корона Ренесансу – клубний будинок преміум-класу
 • На сайт
 • м. Запоріжжя. вул.Розваги, 27
 • Проєктне бюро – Baust; Загальна площа – 6 500 м2
 • У 2019 визнана кращим клубним будинком України за версією премії «Український Будівельний Олімп»

Виявилося, багато тих, з ким ми спілкувалися, зовсім хочуть тиші й елітного життя – навпаки. Вони прагнуть відчувати пульс міста, бути в центрі подій, але при цьому не втрачати комфорту. Таких людей виявилося багато – так ми вирішили створити передовий житловий комплекс у центрі Запоріжжя «Legenda». 

R1 Group стала досліджувати ринок Києва, Одеси. Виявилося, тільки концепція “Простір для життя” є трендом, за нею майбутнє житлового будівництва.

Люди хочуть розвиватися, захоплюватися, йти вперед. Працювати, перемагати, досягати більшого, задаватися новими цілями. Вони хочуть нових вражень, нових викликів, нових відкриттів. Хочуть обіймати один одного, підтримувати, ростити дітей у турботі, в комфорті. 

Квартира – це тільки початок

Подорожі, освіта, духовні досвіди змінили уявлення про те, яким повинен бути сучасний будинок. Наразі житло стає функцією, тому вибір покупця все частіше залежить від ритму життя і бачення світу. Важливу роль відіграє спільнота – люди, які поділяють ваші цінності. Не так важливо те, чим ти володієш, як те, що ти робиш і який спосіб життя вибираєш. Вас особистий простір не має обмежуватися квартирою.

Наприклад, у Києві протягом останніх 20 років будинки пройшли еволюцію від радянських коробок, багатоповерхових малогабаритних “гуртожитків”, до екосистем, у яких комфортно жити. Ми вважаємо, що саме Київська компанія KAN Development та її засновник Ігор Ніконов першими впровадили ідеологію “просторів для життя”. Протягом останніх 10 років вони методично просували її. 

Ми ж у Запоріжжі, надихнувшись KAN, одразу вирішили створити “екопростір” у кращому місці міста. Поки у Києві та Одесі, через відсутність місця для будівництва, продовжують будувати 20-23-поверхові малометражні «шпаківні» на маленьких п’ятачках, ми з передовою архітектурною київською компанією Baust спроєктували й почали будувати комплекс з продуманою територією та простором для життя як зсередини, так і ззовні.

Саме тут – у Запоріжжі інноваційний комплекс зміг стати доступним майже кожному. Це буде не просто житловий квартал, а нова ідеологія, яку ми відстоюємо. Наше завдання – надавати цінності, а не просто продавати квартири.

Житловий комплекс «Legenda»
  • Legenda – житловий комплекс комфорт-класу
  • На сайт
  • м. Запоріжжя. вул. Тбіліська, 23
  • Архітектурне бюро – Baust; Територія – 1, 88 Га

 

Будуємо Legendy з напіввідкритим подвір’ям. Чим поганий закритий двір? Тому що ти, як у клітці. Чим поганий відкритий двір — у мешканців будинку немає свого простору на вулиці. Біля будинку паркуються чужі машини, ходять безхатченки. А напіввідкритий двір – це і двір без машин, і можливість зайти (а не заїхати) всередину. У такому подвір’ї більше повітря, комфортніше спілкуватися і проводити час. 

Також ми розділили простір на зони: відпочинку, занять спортом, прогулянок із дітьми та місць для парковання машин і велосипедів. Новий житловий квартал відрізняється збалансованістю всіх складових життя сучасного людини. Тут враховані інтереси і мами з коляскою, і пішохода, і водія, і дитини, і літньої людини.

Переходимо до того, що всередині 

Для нас важливо, щоби у кожній квартирі, навіть найменшій, було зручно жити. Над плануваннями працюємо довго і скрупульозно. Продумуємо рух по квартирі всіх членів сім’ї. Малюємо, критикуємо, запитуємо думки всіх членів команди, допрацьовуємо і знову малюємо. Потрібно створити ідеальні планування, де кожен метр буде працювати на людину.

Переходимо до того що всередині. Для нас важливо, щоб в кожній квартирі, навіть найменшій, було зручно жити. Над плануваннями працюємо довго і дуже скрупульозно. Плануємо рух по квартирі всіх членів сім’ї. Малюємо, критикуємо, запитуємо думки всіх членів команди, допрацьовуємо, знову малюємо. Потрібно створити планування, де кожен метр буде працювати на людину.

У Legende всі 500 квартир сплановані ергономічно. Ви не платите за зайві метри: правильна форма житла, компактно проведені комунікації, вхідні двері, які не потребують заміни, високі стелі. Навіть у квартирах розміром S є гардеробна, вбудована шафа, простора кухня і ванна, панорамні вікна від стелі до підлоги з видом на Дніпро.

Вийшовши з під’їзду, ви опиняєтеся у подвір’ї – вашому подвір’ї. Його прибирає ваш двірник. У вашому парку працює ваш садівник. Ваші доріжки ведуть до всіх куточків маленького містечка. У вашому розпорядженні не лише житло. Ви отримуєте інфраструктурний комплекс із зонами відпочинку, сучасними дитячими та спортивними майданчиками, підземними та наземними паркуваннями, «розумними» безшумними ліфтами та багато іншого.

R1 сьогодні

R1 сьогодні – це велика екосистема. В команду входять люди, яких ви дуже добре знаєте: Олександр Присяжнюк – старший партнер, Петро Мазотов – керуючий партнер, Олексій Федоров – генеральний директор.

R1 Group – це девелоперська компанія, яка будує проєкти нерухомості різних масштабів і рівнів складності. До неї також входять партнери, підрядники, інвестори. Ми прагнемо об’єднувати навколо себе людей, які розділяють наші цінності, культуру та цілі.

Ми віримо в майбутнє Запоріжжя. Важливо брати участь у його розвитку, а не шукати щастя за його межами. Обирайте R1 Group, будьте щасливими тут і зараз!

Прес-служба “R1 Group”.