Буває так, що людина через обставини від нього не залежать втрачає будинок і змушений переїхати в чуже для себе місто. Лише з дітьми та речами. Без роботи, житла і будь-якої впевненості в майбутньому.

Дива не відбувається. Тому через три-п’ять років вдається лише обжитися на знятій квартирі, знайти підходящу роботу і обзавестися колом нових знайомих. В середньому, така зараз ситуація у вимушених переселенців в Запоріжжі.

Дива не станеться, якщо не зробити його самостійно. Тому ми взялися за справу. Але виникло кілька запитань: Як знайти тих, кому дійсно потрібна допомога? Що дарувати? Знайти відповіді нашої Девелоперської групі допомогли в запорізькому Товаристві Червоного Хреста. Це надійний варіант. Їх репутація, прозорість і звітність дозволяють творити добро без підозр і сумнівів в розтраті кожної копійки.

Що дарувати вирішили швидко

Буває таке, що деякі покупки робиш рідко. Адже всі гроші витрачаються на житло, комунальні платежі і речі першої необхідності. Значить, потрібні речі другої необхідності. Саме вони несуть в собі маленькі радості життя і відчуття затишку. Це те, чого так хочеться в свято.

Але як бути, коли потрібно купити або побільше солоденького, або корисного-вітамінного, або чогось крім частувань. Рішення виявилося простим: беремо все і побільше.

Наша компанія, разом з волонтерами Червоного Хреста до дня Святого Миколая придбала дітям подарунки, а їх батькам набори гуманітарної допомоги і корисні фрукти. Вміст повної до країв візка перекочувало в будівлю запорізького Червоного Хреста. Там ми його розсортували в 15 наборів і склали списки адресатів.

Допомога вимушеним переселенцям

«Війна застала нашу країну зненацька. Складніше зараз доводиться переселенцям. Важко уявити ситуацію, коли ти втрачаєш все. Розмір відчаю незміренний. Ми прийняли рішення всіляко їх підтримувати.

Ми допомагаємо різнопланово. Є державна програма кредитування житла внутрішньо переміщеним особам і учасниками АТО / ООС. Ми в ній приймаємо участь. А сьогодні, в День Святого Миколая, ми проводимо акцію гуманітарної допомоги. Це хороші люди. Це наше місто. Стояти осторонь не можна », – повідомляє Олексій Федоров генеральний директор девелоперської групи« R1 ».

Кожна сім’я, яка отримала допомогу, значиться на обліку в Червоному Хресті Запоріжжя. Це 15 сімей вимушених переселенців, яким дійсно потрібна підтримка.

«Добрий день, коли будете неподалік від Червоного Хреста – не забудьте зазирнути. Вам і Вашому синові / доньці є подарунок на день Святого Миколая », – повідомляли по телефону батькам співробітники організації.

Процес дарування подарунків одушевляє. У подібні моменти стає зрозуміло, чому так щасливі по життю деякі волонтери. Це саме те, про що раніше говорив старший партнер «R1 Group» Олександр Присяжнюк у своєму інтерв’ю: «Фонтануюча енергія і позитивні емоції. Вони є рушієм бізнесу ». Добрі справи надихають і окриляють.