Клубний будинок «Корона Ренесансу» набуває завершеного виду. Будівельники звели стіни, змонтували вікна і працюють над дахом.

Будинок істотно відрізняється від всіляких аналогів і справа не тільки в зовнішньому вигляді. Розробники і будівельники все продумали до дрібниць. Склопакети з захистом від ультрафіолету, каркас будинку стійкий до землетрусів, багаторівнева теплоізоляція: ці деталі принесуть господарям житла вигоду і комфорт.

«Ми взяли на себе сміливість створювати проекти, на які будуть рівнятися. В основу будівництва закладені інновації, технічні та технологічні нововведення.

Серед безлічі конкуруючих проектів, експерти української будівельної індустрії визнали «Корону Ренесансу» найкращим клубним будинком », – зазначає генеральний директор девелоперської групи« R1 »Олексій Федоров.

Склопакети з трьох шарів скла

Найхолодніше місце в будь-якому будинку – це вікно. Скло – не найтепліший матеріал. Тому, в середньому, вікно в шість разів холодніше стіни.

У нормі для наших широт завжди було ставити два скла, щоб прошарок повітря захищала внутрішній простір від холоду. А в найлютіші морози деякі умільці значно зменшували тепловтрати, обклеюючи зовні вікно прозорою плівкою. Або зовсім забиваючи вікно ковдрою. Навпаки ж, в спекотні літні дні, завішуючи зсередини отвір відбиває плівкою.

«Корона Ренесансу» повністю огороджена від проблем з вікнами, тому що:

– Склопакети в клубному будинку складаються з трьох шарів скла. Причому внутрішній – потовщений. В результаті теплоизоляторами виступає два шари повітря. Вікна та балконні двері ми встановлюємо фірми KBE.

– Збільшена товщина склопакета більш ефективна, а 6-й камерна схема профілю вважається кращою в Україні.

– Влітку через вікна сонячне світло розпалює внутрішні поверхні квартири спекотніше батарей. Тому доводиться платити «круглі» суми за електроенергію через постійну роботи кондиціонера.

Але у майбутніх мешканців «Корони Ренесансу» вже припасений туз в рукаві. УФ-фільтр на зовнішньому шарі віконного скла. Простіше кажучи, вікно пропускає світло, але обмежує випромінювання, яке розжарює простір. Чи можливо таке? Звичайно. Адже гріє не світло, а промені.

«Корона Ренесансу» стійка до сейсмічної активності

Конструкція будинку теж не така проста, як може здатися на перший погляд. Міцність забезпечує потужний каркас зі сталі і бетону. А стіни складені з кращого, так, дійсно кращого за якістю газобетону фірми UDK.

На відміну від кустарних або звичайних ліній виробництв, згаданий газобетон виробляється автоклавним методом, під тиском і при високих температурах. Це додає особливої ​​міцності блокам. Робить їх стійкішими до сейсмічної активності (землетрусу) і дозволяє витримати будь-які опади.

Багаторівневе утеплення будинку

Крім того, газобетон це сам по собі досить теплий матеріал. Тому після зведення стін їх просто штукатурять і фарбують.

«Корона Ренесансу» отримає додаткове утеплення зовнішнім шаром базальтової вати фірми «Техноніколь». Об’єктивно кращого в Україні виробника гідроізоляційних і утеплювачів. Говорячи про гідроізоляцію, компоненти даху також є продукцією цієї фірми.

Уже на цьому етапі будівництва можна оцінити переваги клубного будинку. Кожен його компонент відрізняється від «звичайного», «середньостатистичного». Будь то планування, матеріали, технології будівництва та інші нюанси.

«Весь будинок засклений, приступають до його утеплення. Зовнішня обробка – перший напрямок нашої роботи. Друге – внутрішні комунікації: газ, вода і електрика.

Будівництво йде строго за планом. У третьому кварталі 2020 року мешканці «Корони Ренесансу» вже зможуть переїхати в своєу нове житло », – повідомляє начальник будівництва Сергій Каширін.

Нам ще буде чим вас порадувати. Слідкуйте за новинами Девелоперської групи «R1».