Працюємо в безпечному режимі

Будівельні майданчики девелоперської групи R1: клубний будинок “Корона Ренесансу” і житловий комплекс “Legenda” продовжують працювати в безпечному режимі, щоб кожен майбутній мешканець отримав свій будинок вчасно.

Ще до оголошення карантину в компанії був введений жорсткий контроль умов роботи. Ми виконуємо всі рекомендації ВООЗ і МОЗ. Будівельні й офісні приміщення ретельно обробляємо, ведемо температурний скринінг, заміну повітряних фільтрів і режим роботи в захисних масках.

Працівники на будмайданчиках і працівники підрядних організацій забезпечені масками, санітайзерами і чітко дотримуються заходів безпеки при карантині. Ми маємо фінансове плече, щоб добудувати всі наші об’єкти.

Ми турбуємося про здоров’я наших співробітників і оточуючих людей, тому більшу частину офісних працівників перевели на віддалений режим роботи, забезпечивши технікою.

Ми впровадили онлайн відвідування та онлайн консультації. А для максимальної безпеки ми можемо укласти безконтактну онлайн угоду.

Однак у відділі продажів завжди знаходиться співробітник із засобами безпеки та антисептиками для проведення зустрічей і забезпечення безперебійної роботи офісів.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти кожне робоче місце і гідну оплату праці.

Для наших майбутніх мешканців ми створили дуже привабливі пільгові умови. Ми розуміємо збільшення інтересу до наших проєктів, адже за часів кризи інвестиції в нерухомість стали чи не єдиним надійним інструментом для збереження коштів в нашій країні.

Ми продовжуємо брати активну участь у боротьбі з коронавірусів. Забезпечуємо малорухомих і літніх самотніх людей харчами.

Наші підприємства громадського харчування забезпечують гарячими обідами лікарів міської лікарні екстреної допомоги Запоріжжя.

Залишайтеся вдома із R1!

Прес-служба R1 Group