Якщо Ви все ще думаєте, що новобудови це небезпечно та дорого, тоді ця стаття є точно для Вас.

Чиста угода – спокійне життя.

Купівля нової квартири виключає проблеми з документами, що погодьтеся, не рідкісне явище під час укладання угоди з вторинного житла. Ви точно уникнете обману (звісно ж попередньо перевіривши Забудовника), появу непроханого родича “претендуючого” на житло чи сусідів, що шушукаються у Вас за спиною, щоб порівняти з попередніми господарями. Загалом, нова квартира – відсутність нервів для покупця.

Сучасне планування

Так, ми не втомлюємося це повторювати. Ергономічні планування – запорука комфортного житла. І це ми говоримо не як команда, яка будує вдома, а як люди, які також живуть у квартирах. Адже погодьтеся, набагато приємніше витратити кілька квадратів на встановлення ліжка в тому місці, де хочеться саме Вам, а не ставити виключно вдалині кімнати, тому що воно прямокутне. Або ж ходити довжелезним, але нікому не потрібним порожнім простором коридору, який можна було б добре вписатися в планування вітальні-їдальні. Новобудови майбутнього мають на увазі виключно вільне планування! Тільки Вам вирішувати, як і де поставити стіни, а потім і ліжко.

Дешева іпотека та розстрочка.

Зараз купівля житла стала в рази доступнішою, ніж ще буквально 7 років тому. Банки без зупинки пропонують все вигідніші умови іпотеки, а Забудовники дедалі нижчі за умови розстрочення. Для прикладу: R1 Group пропонує “Іпотеку 7%”, розстрочку до 36 місяців із першим внеском 10% та інші вигідні умови, які Ви без проблем можете уточнити у відділі продажу. Просто виберіть об’єкт і Вам зроблять найвигіднішу пропозицію.

Нові інженерні системи та комунікації.

Величезний плюс нового житла – це відсутність аварійних ситуацій на кшталт відключення водопостачання, електрики або ледве теплих батарей. А навіть якщо це станеться, що є вкрай рідкісним явищем, то завжди під рукою є обслуговуюча компанія. Це не ЖЕК, на який треба чекати тиждень. Це оперативне вирішення будь-якої проблеми у будинку.

Котлован – як спосіб високої економії.

Ні для кого не секрет, що на котловані найвигідніші ціни. Це закінчено суцільний мед для інвесторів, але й ті, хто купують для себе, теж отримають пристойну економію. Наприклад, на одному з наших об’єктів квартира на котловані коштувала від 16000 м2, а зараз через рік ціна квадрата в середньому 28000м2. Не погано, так?

Людська енергетика.

Навіть самі скептики знають, що стіни збирають у собі все, що між ними відбувається. Набагато приємніше розпочинати новий етап життя у чистоті, ніж відчувати на собі присутність попередніх власників!

“Високо сиджу, далеко дивлюся”.

Це про тих, хто мріє про види зі свого вікна та тих, хто хоче жити вище 9-го поверху. Погодьтеся, чашка ароматної кави на балконі з панорамним видом на Дніпро – це просто ідеальний старт будь-якого дня. А на старому фонді вторинного ринку дуже рідко є квартири у висотках.

Якщо Ви думаєте, що це все, то точно помиляєтесь. Писати про переваги первинного житла можна дуже довго. Але краще все почути і побачити на власні очі. Добре, що це не проблема. У будь-який момент можна під’їхати до відділу продажу та спілкуватися з менеджером. Він як ніхто допоможе Вам уявити нове життя в ідеальній для Вас квартирі!

 До зустрічі!

Прес-служба R1